OCEAN BLUE WHALE
Passenger
Current Trip
| Time Travelled | 12 h, 48 mins |
|---|---|
| Remaining Time | 47 mins |
| Distance Travelled | 249.85 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 19.4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 21 Κόμβοι |
| AVG Wind | 11.5 knots |
| MAX Wind | 16 knots |
| MIN Temp | 9.7°C / 49.46°F |
| MAX Temp | 14.7°C / 58.46°F |
| Βύθισμα | 6.8 μ |
| Λήψη | 2026-02-13 06:40 |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 331° |
| Περιοχή | Yellow Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2026-02-13 06:40 |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου OCEAN BLUE WHALE είναι στην θαλάσσια περιοχή Yellow Sea με συντεταγμένες 36.94971° / 126.84727°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-02-13 06:40 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και κατευθύνεται προς το λιμάνι PYEONGTAEK. Η εκτιμώμενη ώρα άφιξης όπως υπολογίστηκε απο το MyShipTracking είναι 2026-04-22 00:11 LT
Ο τύπος του πλοίου OCEAN BLUE WHALE (IMO: 9790139, MMSI: 636017754) είναι Passenger Πλέει κάτω απο την σημαία [LR] Liberia.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου OCEAN BLUE WHALE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου OCEAN BLUE WHALE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 6.8 μέτρα
Weather
| Temperature | 10.8°C / 51.44°F |
|---|---|
| Wind Speed | 7 knots |
| Direction | 154° SSE |
| Pressure | 1016.4 hPa |
| Humidity | 57.7 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-21 00:32 | 2026-04-21 10:36 | 10 h | |
| 2026-04-20 00:34 | 2026-04-20 09:52 | 9 h | |
| 2026-04-18 00:44 | 2026-04-19 11:12 | 1 d | |
| 2026-04-17 01:01 | 2026-04-17 10:47 | 9 h | |
| 2026-04-16 00:40 | 2026-04-16 11:32 | 10 h | |
| 2026-04-15 00:22 | 2026-04-15 11:06 | 10 h | |
| 2026-04-14 01:20 | 2026-04-14 10:52 | 9 h | |
| 2026-04-13 00:19 | 2026-04-13 12:22 | 12 h | |
| 2026-04-11 00:48 | 2026-04-12 10:56 | 1 d | |
| 2026-04-10 00:27 | 2026-04-10 10:21 | 9 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 153 | ||
| 153 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-20 18:52 | 2026-04-21 08:32 | 253.70 νμ | |||
| 2026-04-19 19:12 | 2026-04-20 09:34 | 265.73 νμ | |||
| 2026-04-17 19:47 | 2026-04-18 08:44 | 264.20 νμ | |||
| 2026-04-16 19:32 | 2026-04-17 10:01 | 266.26 νμ | |||
| 2026-04-15 20:06 | 2026-04-16 08:40 | 267.32 νμ | |||
| 2026-04-14 18:52 | 2026-04-15 09:22 | 266.10 νμ | |||
| 2026-04-13 21:22 | 2026-04-14 09:20 | 266.32 νμ | |||
| 2026-04-12 18:56 | 2026-04-13 09:19 | 265.91 νμ | |||
| 2026-04-10 19:21 | 2026-04-11 08:48 | 265.73 νμ | |||
| 2026-04-09 18:24 | 2026-04-10 09:27 | 266.64 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-21 10:36 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
37.58553 / 121.44044
PYONGTAEK KR
|
Ταχύτητα: 16.7 kn Πορεία: 89° |
| 2026-04-21 10:28 | Ξεκίνησε |
37.57997 / 121.39523
[CN] YANTAI
|
Ταχύτητα: 14.7 kn Πορεία: 82° |
|
| 2026-04-21 00:56 | Σταμάτησε |
37.57733 / 121.38000
[CN] YANTAI
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 89° |
|
| 2026-04-21 00:32 | ΑΦΙΞΗ |
|
37.57922 / 121.42251
[CN] YANTAI
|
Ταχύτητα: 18.3 kn Πορεία: 232° |
| 2026-04-20 09:52 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
37.13525 / 126.50815
PYONGTAEK KR
|
Ταχύτητα: 8.4 kn Πορεία: 145° |
| 2026-04-20 08:03 | Ξεκίνησε |
36.99235 / 126.74950
[KR] PYEONGTAEK
|
Ταχύτητα: 15.6 kn Πορεία: 101° |
|
| 2026-04-20 01:27 | Σταμάτησε |
36.94833 / 126.84666
[KR] PYEONGTAEK
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
|
| 2026-04-20 00:34 | ΑΦΙΞΗ |
|
37.00345 / 126.71094
[KR] PYEONGTAEK
|
Ταχύτητα: 18.3 kn Πορεία: 148° |
| 2026-04-19 11:12 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
37.58493 / 121.44235
PYONGTAEK KR
|
Ταχύτητα: 13.8 kn Πορεία: 83° |
| 2026-04-19 11:04 | Ξεκίνησε |
37.57962 / 121.40378
[CN] YANTAI
|
Ταχύτητα: 15.3 kn Πορεία: 98° |