LIZARD
Pleasure Craft
Current Trip
LIZARD is out of coverage. Learn how you can join the community and extend the coverage to your area by clicking here!
| Time Travelled | 9 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 14.78 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 12.2 Κόμβοι |
| MAX Speed | 13.1 Κόμβοι |
| AVG Wind | 5.7 knots |
| MAX Wind | 7.2 knots |
| MIN Temp | 11.3°C / 52.34°F |
| MAX Temp | 13.5°C / 56.3°F |
| Βύθισμα | --- |
| Λήψη | 9 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | 12.6 Κόμβοι |
| Πορεία | 303.5° |
| Περιοχή | Mediterranean Sea - Western Basin |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 9 d πριν |
Info
info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου LIZARD είναι στην θαλάσσια περιοχή Mediterranean Sea - Western Basin με συντεταγμένες 43.54362° / 7.11184°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-21 18:00 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 12.6 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου LIZARD (MMSI: 238094340) είναι Pleasure Craft Πλέει κάτω απο την σημαία [HR] Croatia.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου LIZARD λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 13.1°C / 55.58°F |
|---|---|
| Wind Speed | 7 knots |
| Direction | 198° SSW |
| Pressure | 1011.7 hPa |
| Humidity | 57.3 % |
| Cloud Coverage | 64 % |
Featured Company
Limited time offer - Install a base station receiver to your area and list your company on MyShipTracking Free forever!
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-21 16:36 | 2026-03-21 16:45 | 9 m | |
| 2026-03-21 09:20 | 2026-03-21 09:30 | 9 m | |
| 2026-02-02 08:46 | 2026-03-21 07:55 | ||
| 2026-01-23 07:10 | 2026-02-02 08:11 | 10 d | |
| 2026-01-23 06:22 |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 14 | ||
| 8 | ||
| 2 | ||
| 1 | ||
| 1 | ||
| 1 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-21 10:30 | 2026-03-21 17:36 | 53.82 νμ | |||
| 2026-03-21 08:55 | 2026-03-21 10:20 | 16.10 νμ | |||
| 2026-02-02 09:11 | 2026-02-02 09:46 | 0.96 νμ | |||
| 2026-01-23 07:22 | 2026-01-23 08:10 | 6.61 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-21 18:00 | Εκτός Κάλυψης |
43.54362 / 7.11184
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 12.6 kn Πορεία: 303.5° |
|
| 2026-03-21 16:45 | Ξεκίνησε | --- |
43.69243 / 7.33990
|
Ταχύτητα: 10.3 kn Πορεία: 128.6° |
| 2026-03-21 16:45 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
43.69243 / 7.33990
|
Ταχύτητα: 4.4 kn Πορεία: 6.4° |
| 2026-03-21 16:38 | Σταμάτησε |
43.69126 / 7.33485
[FR] SAINTJEAN CAP FERRAT
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-21 16:36 | ΑΦΙΞΗ |
|
43.69229 / 7.33533
[FR] SAINTJEAN CAP FERRAT
|
Ταχύτητα: 6.1 kn Πορεία: 229.8° |
| 2026-03-21 16:14 | Αλλαγή θάλασσας | French part of the Mediterranean Sea - Western Basin Monégasque part of the Mediterranean Sea - Western Basin |
43.72148 / 7.41994
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 12.2 kn Πορεία: 241.6° |
| 2026-03-21 16:09 | Ξεκίνησε | --- |
43.73456 / 7.43659
|
Ταχύτητα: 10.8 kn Πορεία: 222.8° |
| 2026-03-21 16:07 | Σταμάτησε | --- |
43.73658 / 7.43767
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-21 15:58 | Αλλαγή θάλασσας | Monégasque part of the Mediterranean Sea - Western Basin French part of the Mediterranean Sea - Western Basin |
43.72503 / 7.42773
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 7 kn Πορεία: 48.7° |
| 2026-03-21 13:31 | Ξεκίνησε | --- |
43.54377 / 7.12655
|
Ταχύτητα: 6.3 kn Πορεία: 220.9° |