EVER APEX
Cargo D
Current Trip
| Time Travelled | 21 days |
|---|---|
| Remaining Time | 3 days |
| Distance Travelled | 9218.58 νμ |
| Remaining Distance | 1443.88 νμ |
| AVG Speed | 17.3 Κόμβοι |
| MAX Speed | 20.9 Κόμβοι |
| AVG Wind | 11.5 knots |
| MAX Wind | 29.8 knots |
| MIN Temp | 6.7°C / 44.06°F |
| MAX Temp | 28.9°C / 84.02°F |
| Βύθισμα | 13.1 μ |
| Λήψη | 6 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 19 Κόμβοι |
| Πορεία | 75° |
| Περιοχή | Indian Ocean |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 6 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου EVER APEX είναι στην θαλάσσια περιοχή Indian Ocean με συντεταγμένες -34.39256° / 25.35375°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-11 14:03 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 19 Κόμβοι και κατευθύνεται προς το λιμάνι COLOMBO. Η εκτιμώμενη ώρα άφιξης όπως υπολογίστηκε απο το MyShipTracking είναι 2026-04-21 03:24 LT
Ο τύπος του πλοίου EVER APEX (IMO: 9893979, MMSI: 563155500) είναι Cargo D Πλέει κάτω απο την σημαία [SG] Singapore.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου EVER APEX λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου EVER APEX όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 13.1 μέτρα
Weather
| Temperature | 28.9°C / 84.02°F |
|---|---|
| Wind Speed | 14 knots |
| Direction | 106° ESE |
| Pressure | 1011.2 hPa |
| Humidity | 78 % |
| Cloud Coverage | 41 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-22 09:55 | 2026-03-27 03:59 | 4 d | |
| 2026-03-14 23:25 | 2026-03-17 06:37 | 2 d | |
| 2026-03-02 12:30 | 2026-03-06 04:17 | 3 d |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-17 07:37 | 2026-03-22 10:55 | 322.50 νμ | |||
| 2026-03-06 05:17 | 2026-03-15 00:25 | 537.02 νμ | |||
| 2026-01-30 03:28 | 2026-03-02 13:30 | 10931.36 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-11 14:11 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-34.38240 / 25.40311
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 19 kn Πορεία: 75° |
| 2026-04-11 14:03 | Εκτός Κάλυψης |
-34.39256 / 25.35375
Indian Ocean
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 19 kn Πορεία: 75° |
|
| 2026-04-11 13:33 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-34.43346 / 25.16470
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 19 kn Πορεία: 77° |
| 2026-04-11 12:55 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-34.48534 / 24.93376
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18 kn Πορεία: 74° |
| 2026-04-11 12:30 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-34.52022 / 24.77836
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18.8 kn Πορεία: 74° |
| 2026-04-11 12:27 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-34.52385 / 24.76259
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18 kn Πορεία: 73° |
| 2026-04-11 12:19 | Αλλαγή θάλασσας | South African part of the Indian Ocean South African part of the South Atlantic Ocean |
-34.53654 / 24.70956
Indian Ocean
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18 kn Πορεία: 73° |
| 2026-04-11 12:19 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-34.53654 / 24.70956
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18.8 kn Πορεία: 72° |
| 2026-04-11 11:59 | Σε Κάλυψη |
-34.53654 / 24.70956
Indian Ocean
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18 kn Πορεία: 73° |
|
| 2026-04-10 20:53 | Εκτός Κάλυψης |
-34.88746 / 19.21416
South Atlantic Ocean
NLRTM>LKCMB
|
Ταχύτητα: 18 kn Πορεία: 116.7° |