MULTIND
High speed craft
Current Trip
| Time Travelled | --- |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 451.25 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 21.3 Κόμβοι |
| MAX Speed | 21.3 Κόμβοι |
| AVG Wind | 6.8 knots |
| MAX Wind | 25 knots |
| MIN Temp | -9.7°C / 14.54°F |
| MAX Temp | 3.2°C / 37.76°F |
| Βύθισμα | 0 μ |
| Λήψη | 3 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | Norwegian Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 3 m πριν |
Info
info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου MULTIND είναι στην θαλάσσια περιοχή Norwegian Sea με συντεταγμένες 67.48839° / 15.45509°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-03 01:14 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου MULTIND (MMSI: 257126140) είναι High speed craft Πλέει κάτω απο την σημαία [NO] Norway.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου MULTIND λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | -1°C / 30.2°F |
|---|---|
| Wind Speed | 4 knots |
| Direction | 272° W |
| Pressure | 1008.4 hPa |
| Humidity | 94.4 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Limited time offer - Install a base station receiver to your area and list your company on MyShipTracking Free forever!
Last Port Calls
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals |
|---|
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance |
|---|
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 19:26 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Default |
67.48839 / 15.45503
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 19:23 | Αλλαγή κατάστασης | Default Moored |
67.48838 / 15.45503
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 17:14 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
67.48838 / 15.45510
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: 0.4 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 17:14 | Σταμάτησε | --- |
67.48838 / 15.45510
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 17:08 | Ξεκίνησε | --- |
67.50318 / 15.41481
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: 24.7 kn Πορεία: 119.7° |
| 2026-03-30 17:04 | Σε Κάλυψη |
67.50098 / 15.38164
Norwegian Sea
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 14:23 | Εκτός Κάλυψης |
67.50097 / 15.38164
Norwegian Sea
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-03-30 14:23 | Σταμάτησε | --- |
67.50097 / 15.38164
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-30 14:17 | Ξεκίνησε | --- |
67.49019 / 15.45585
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: 24.6 kn Πορεία: 4.1° |
| 2026-03-30 14:13 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
67.48855 / 15.45579
FISHFARMS
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |