MSC DITTE
Cargo A
Current Trip
| Trip Time | 4 days |
|---|---|
| Trip Distance | 1494.43 νμ |
| AVG Speed | 11.9 Κόμβοι |
| MAX Speed | 11.9 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 14.4 μ |
| AVG Wind | 8.6 knots |
| MAX Wind | 16.3 knots |
| MIN Temp | 22.4°C / 72.32°F |
| MAX Temp | 27.9°C / 82.22°F |
| Λήψη | 3 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 73° |
| Περιοχή | South China Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 3 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου MSC DITTE είναι στην θαλάσσια περιοχή South China Sea με συντεταγμένες 22.34788° / 114.11828°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-03 09:21 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι HONG KONG.
Ο τύπος του πλοίου MSC DITTE (IMO: 9754953, MMSI: 636017569) είναι Cargo A Πλέει κάτω απο την σημαία [LR] Liberia.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου MSC DITTE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου MSC DITTE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 13.8 μέτρα
Weather
| Temperature | 23.8°C / 74.84°F |
|---|---|
| Wind Speed | 10 knots |
| Direction | 197° SSW |
| Pressure | 1006.6 hPa |
| Humidity | 92.7 % |
| Cloud Coverage | --- |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-03 02:19 | |||
| 2026-03-28 09:09 | 2026-03-30 01:48 | 1 d | |
| 2026-03-04 16:53 | 2026-03-07 00:25 | 2 d | |
| 2026-03-01 18:35 | 2026-03-02 19:23 | 1 d | |
| 2026-02-15 19:18 | 2026-02-17 03:45 | 1 d | |
| 2026-02-13 23:08 | 2026-02-14 21:03 | 21 h | |
| 2026-02-08 02:33 | 2026-02-11 04:06 | 3 d | |
| 2026-02-06 18:04 | 2026-02-07 21:13 | 1 d | |
| 2026-02-05 01:29 | 2026-02-06 11:53 | 1 d | |
| 2026-02-02 11:40 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-30 01:48 | 2026-04-03 02:19 | 1494.43 νμ | |||
| 2026-03-07 00:25 | 2026-03-28 09:09 | 8211.19 νμ | |||
| 2026-03-02 19:23 | 2026-03-04 16:53 | 401.73 νμ | |||
| 2026-02-17 03:45 | 2026-03-01 18:35 | 4822.16 νμ | |||
| 2026-02-14 21:03 | 2026-02-15 19:18 | 371.16 νμ | |||
| 2026-02-11 04:06 | 2026-02-13 23:08 | 813.21 νμ | |||
| 2026-02-07 21:13 | 2026-02-08 02:33 | 57.24 νμ | |||
| 2026-02-06 11:53 | 2026-02-06 18:04 | 57.36 νμ | |||
| 2026-02-02 11:40 | 2026-02-05 01:29 | 899.86 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 19:35 | Ο προορισμός άλλαξε | HKHKG CIABJ |
22.34783 / 114.11830
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: Πορεία: 73° |
| 2026-04-02 19:29 | Αλλαγή εκτιμώμενης ώρας άφιξης | 2026/04/02 17:00 2026/02/28 17:30 |
22.34783 / 114.11826
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: Πορεία: 73° |
| 2026-04-02 19:29 | Αλλαγή βυθίσματος | 13.8 14.4 |
22.34783 / 114.11826
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: Πορεία: 73° |
| 2026-04-02 19:21 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
22.34781 / 114.11830
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: Πορεία: 73° |
| 2026-04-02 18:47 | Σταμάτησε |
22.34746 / 114.11799
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 68° |
|
| 2026-04-02 18:19 | ΑΦΙΞΗ |
|
22.34352 / 114.11812
[HK] HONG KONG
|
Ταχύτητα: 0.6 kn Πορεία: 19° |
| 2026-04-02 17:22 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
22.26381 / 114.11785
CIABJ
|
Ταχύτητα: 12.4 kn Πορεία: 329° |
| 2026-04-02 17:22 | Σε Κάλυψη |
22.26425 / 114.11756
South China Sea
|
Ταχύτητα: 12.4 kn Πορεία: 328.8° |
|
| 2026-04-02 15:13 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
22.13175 / 114.34397
CIABJ
|
Ταχύτητα: 8.9 kn Πορεία: 274.1° |
| 2026-04-02 15:06 | Εκτός Κάλυψης |
22.13048 / 114.36454
South China Sea
|
Ταχύτητα: 8.9 kn Πορεία: 274.1° |