FLEX AURORA
Tanker
Current Trip
| Time Travelled | 46 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 9180.59 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 15.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 21.1 Κόμβοι |
| AVG Wind | 9.4 knots |
| MAX Wind | 30 knots |
| MIN Temp | 17.4°C / 63.32°F |
| MAX Temp | 29.8°C / 85.64°F |
| Βύθισμα | 9.4 μ |
| Λήψη | 6 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 17.7 Κόμβοι |
| Πορεία | 293.2° |
| Περιοχή | South Atlantic Ocean |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 6 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου FLEX AURORA είναι στην θαλάσσια περιοχή South Atlantic Ocean με συντεταγμένες -33.85136° / 18.01794°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-27 09:00 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 17.7 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου FLEX AURORA (IMO: 9857365, MMSI: 538008764) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [MH] Marshall Is.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου FLEX AURORA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου FLEX AURORA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 9.4 μέτρα
Weather
| Temperature | 27.3°C / 81.14°F |
|---|---|
| Wind Speed | 12 knots |
| Direction | 99° E |
| Pressure | 1012.6 hPa |
| Humidity | 65.1 % |
| Cloud Coverage | 53 % |
Featured Company
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01-06 17:37 | 2026-02-15 06:23 | 15093.11 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 09:08 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-33.83468 / 17.97227
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 17.7 kn Πορεία: 293.2° |
| 2026-03-27 09:00 | Εκτός Κάλυψης |
-33.85136 / 18.01794
South Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 17.7 kn Πορεία: 293.2° |
|
| 2026-03-27 08:17 | Ξεκίνησε | --- |
-33.90619 / 18.20574
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 312° |
| 2026-03-27 07:28 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-33.91580 / 18.20403
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 0.4 kn Πορεία: 23° |
| 2026-03-27 07:20 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-33.91591 / 18.20382
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 26° |
| 2026-03-27 07:15 | Σταμάτησε | --- |
-33.91583 / 18.20341
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 26° |
| 2026-03-27 04:11 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-34.41625 / 18.15087
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 15.4 kn Πορεία: 324° |
| 2026-03-27 04:00 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-34.45271 / 18.18654
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 15.6 kn Πορεία: 315.7° |
| 2026-03-27 03:50 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
-34.48308 / 18.22234
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 15.6 kn Πορεία: 316° |
| 2026-03-27 03:48 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
-34.48984 / 18.23020
FOR ORDERS
|
Ταχύτητα: 15.6 kn Πορεία: 315.6° |