D'ANDRE FORWARD
Towing
Current Trip
| Time Travelled | 6 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 354.20 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 5.4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 9.6 Κόμβοι |
| AVG Wind | 6 knots |
| MAX Wind | 15 knots |
| MIN Temp | 12.8°C / 55.04°F |
| MAX Temp | 31°C / 87.8°F |
| Βύθισμα | 2.9 μ |
| Λήψη | 1 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Pushing Ahead - Towing |
| Ταχύτητα | 5.5 Κόμβοι |
| Πορεία | 355° |
| Περιοχή | Gulf of Mexico |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου D'ANDRE FORWARD είναι στην θαλάσσια περιοχή Gulf of Mexico με συντεταγμένες 29.80829° / -91.17316°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-01 16:56 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 5.5 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου D'ANDRE FORWARD (MMSI: 367644790) είναι Towing Πλέει κάτω απο την σημαία [US] USA.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου D'ANDRE FORWARD λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου D'ANDRE FORWARD όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 2.9 μέτρα
Weather
| Temperature | 25.1°C / 77.18°F |
|---|---|
| Wind Speed | 10 knots |
| Direction | 164° SSE |
| Pressure | 1016 hPa |
| Humidity | 72.9 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-27 07:32 | 2026-03-27 09:21 | 1 h | |
| 2026-03-23 16:55 | 2026-03-23 17:05 | 10 m | |
| 2026-03-22 22:21 | 2026-03-23 15:49 | 17 h | |
| 2026-03-19 04:51 | 2026-03-19 21:14 | 16 h | |
| 2026-03-15 17:27 | 2026-03-15 19:38 | 2 h | |
| 2026-03-14 05:59 | 2026-03-15 00:15 | 18 h | |
| 2026-03-10 23:14 | 2026-03-13 07:43 | 2 d | |
| 2026-03-09 19:52 | 2026-03-10 12:55 | 17 h | |
| 2026-03-07 15:24 | 2026-03-07 15:31 | 6 m | |
| 2026-03-06 18:13 | 2026-03-07 15:02 | 20 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 31 | ||
| 24 | ||
| 12 | ||
| 8 | ||
| 7 | ||
| 5 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-23 17:05 | 2026-03-27 07:32 | 201.65 νμ | |||
| 2026-03-23 15:49 | 2026-03-23 16:55 | 1.02 νμ | |||
| 2026-03-19 21:14 | 2026-03-22 22:21 | 231.92 νμ | |||
| 2026-03-15 19:38 | 2026-03-19 04:51 | 137.27 νμ | |||
| 2026-03-15 00:15 | 2026-03-15 17:27 | 5.67 νμ | |||
| 2026-03-13 07:43 | 2026-03-14 05:59 | 127.28 νμ | |||
| 2026-03-10 12:55 | 2026-03-10 23:14 | 50.17 νμ | |||
| 2026-03-07 15:31 | 2026-03-09 19:52 | 198.70 νμ | |||
| 2026-03-07 15:02 | 2026-03-07 15:24 | 0.89 νμ | |||
| 2026-03-05 17:11 | 2026-03-06 18:13 | 17.31 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 20:44 | Σταμάτησε | --- |
30.19333 / -91.12334
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 16:44 | Ξεκίνησε | --- |
30.42761 / -91.20191
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 4.7 kn Πορεία: 148° |
| 2026-04-02 16:07 | Σταμάτησε | --- |
30.43107 / -91.20879
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: Πορεία: 121° |
| 2026-04-02 15:55 | Ξεκίνησε | --- |
30.43503 / -91.21599
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 5.2 kn Πορεία: 120° |
| 2026-04-02 14:32 | Σταμάτησε | --- |
30.43765 / -91.22138
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 141° |
| 2026-04-02 14:11 | Ξεκίνησε | --- |
30.44101 / -91.24139
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 3.3 kn Πορεία: 70° |
| 2026-04-02 06:59 | Σταμάτησε | --- |
30.43439 / -91.25861
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 72° |
| 2026-04-02 05:47 | Ξεκίνησε | --- |
30.38167 / -91.32333
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 4 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 05:20 | Σταμάτησε | --- |
30.37904 / -91.32412
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 03:08 | Ξεκίνησε | --- |
30.25333 / -91.32000
US^0DKR>0SNF
|
Ταχύτητα: 4 kn Πορεία: -1° |