BILBAO KNUTSEN
Lng Tanker
Current Trip
| Time Travelled | --- |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 9574.02 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 7.7 Κόμβοι |
| MAX Speed | 14.3 Κόμβοι |
| AVG Wind | 14.4 knots |
| MAX Wind | 35 knots |
| MIN Temp | 10.2°C / 50.36°F |
| MAX Temp | 29.4°C / 84.92°F |
| Βύθισμα | 9.6 μ |
| Λήψη | 16 h, 41 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | At anchor |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 86° |
| Περιοχή | Caribbean Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 16 h, 41 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου BILBAO KNUTSEN είναι στην θαλάσσια περιοχή Caribbean Sea με συντεταγμένες 15.83078° / -87.97301°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-05-16 06:43 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου BILBAO KNUTSEN (IMO: 9236432, MMSI: 257716000) είναι Lng Tanker το οποίο κατασκευάστηκε το 2004 ( 22 χρονων ). Πλέει κάτω απο την σημαία [NO] Norway.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου BILBAO KNUTSEN λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου BILBAO KNUTSEN όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 9.6 μέτρα
Weather
| Temperature | 25.2°C / 77.36°F |
|---|---|
| Wind Speed | 3 knots |
| Direction | 89° E |
| Pressure | 1013.5 hPa |
| Humidity | 85.7 % |
| Cloud Coverage | 35 % |
Featured Company
Last Port Calls
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 1 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance |
|---|
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-16 06:43 | Εκτός Κάλυψης |
15.83078 / -87.97301
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 312.7° |
|
| 2026-05-16 04:40 | Σε Κάλυψη |
15.83035 / -87.97297
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 312.7° |
|
| 2026-05-15 21:19 | Εκτός Κάλυψης |
15.82892 / -87.97127
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 226.5° |
|
| 2026-05-15 21:19 | Σε Κάλυψη |
15.82892 / -87.97127
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 226.5° |
|
| 2026-05-11 13:57 | Εκτός Κάλυψης |
15.83197 / -87.96890
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 328.3° |
|
| 2026-05-11 12:18 | Σε Κάλυψη |
15.83126 / -87.96865
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 328.3° |
|
| 2026-05-07 23:24 | Εκτός Κάλυψης |
15.83001 / -87.97295
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 253.4° |
|
| 2026-05-07 20:47 | Ο προορισμός άλλαξε | HN PCPD HN PCPLPORT |
15.82905 / -87.97195
HN PCPD
|
Ταχύτητα: Πορεία: 33° |
| 2026-05-07 20:03 | Σε Κάλυψη |
15.82924 / -87.97215
Caribbean Sea
|
Ταχύτητα: Πορεία: 253.4° |