SIRENS
Pleasure Craft
Current Trip
| Trip Time | 1 h, 21 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 5.08 νμ |
| AVG Speed | 10.6 Κόμβοι |
| MAX Speed | 14.1 Κόμβοι |
| Βύθισμα | --- |
| AVG Wind | 3.9 knots |
| MAX Wind | 4.2 knots |
| MIN Temp | 9°C / 48.2°F |
| MAX Temp | 11.1°C / 51.98°F |
| Λήψη | 20 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | Aegean Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 20 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου SIRENS είναι στην θαλάσσια περιοχή Aegean Sea με συντεταγμένες 37.96097° / 23.57018°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-02 14:32 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι PERAMA.
Ο τύπος του πλοίου SIRENS (MMSI: 256002188) είναι Pleasure Craft Πλέει κάτω απο την σημαία [MT] Malta.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου SIRENS λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 15°C / 59°F |
|---|---|
| Wind Speed | 8 knots |
| Direction | 198° SSW |
| Pressure | 996 hPa |
| Humidity | 63.2 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 10:20 | Σε Κάλυψη |
37.96093 / 23.57013
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 07:41 | Εκτός Κάλυψης |
37.96095 / 23.57013
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 04:17 | Σε Κάλυψη |
37.96097 / 23.57012
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 03:02 | Εκτός Κάλυψης |
37.96095 / 23.57016
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 03:02 | Σε Κάλυψη |
37.96095 / 23.57016
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 01:59 | Εκτός Κάλυψης |
37.96098 / 23.57012
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 00:23 | Σε Κάλυψη |
37.96096 / 23.57017
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-01 23:17 | Εκτός Κάλυψης |
37.96096 / 23.57017
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-01 23:17 | Σε Κάλυψη |
37.96096 / 23.57017
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-01 22:14 | Εκτός Κάλυψης |
37.96094 / 23.57015
Aegean Sea
[GR] PERAMA
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |