PACEAS
Tanker
Current Trip
| Trip Time | 39 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 2.74 νμ |
| AVG Speed | 4.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 6.5 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 1.7 μ |
| AVG Wind | 7.3 knots |
| MAX Wind | 10.3 knots |
| MIN Temp | 9.3°C / 48.74°F |
| MAX Temp | 10.1°C / 50.18°F |
| Λήψη | 6 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 6.2 Κόμβοι |
| Πορεία | 155.7° |
| Περιοχή | Black Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 6 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου PACEAS είναι στην θαλάσσια περιοχή Black Sea με συντεταγμένες 44.14801° / 28.66941°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-24 13:05 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 6.2 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι RUSE.
Ο τύπος του πλοίου PACEAS (MMSI: 207072425) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [BG] Bulgaria.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου PACEAS λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου PACEAS όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1.7 μέτρα
Weather
| Temperature | 8.5°C / 47.3°F |
|---|---|
| Wind Speed | 12 knots |
| Direction | 254° WSW |
| Pressure | 1008.1 hPa |
| Humidity | 87.8 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-28 08:24 | |||
| 2026-03-27 07:24 | 2026-03-28 07:45 | 1 d | |
| 2026-03-24 18:51 | 2026-03-25 07:12 | 12 h | |
| 2026-03-22 17:17 | 2026-03-24 15:45 | 1 d | |
| 2026-03-21 19:12 | 2026-03-22 09:21 | 14 h | |
| 2026-03-21 15:37 | 2026-03-21 17:10 | 1 h | |
| 2026-03-19 10:13 | 2026-03-20 14:21 | 1 d | |
| 2026-03-17 14:13 | 2026-03-19 09:37 | 1 d | |
| 2026-03-13 08:57 | 2026-03-17 09:26 | 4 d | |
| 2026-03-12 07:54 | 2026-03-12 19:49 | 11 h |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-28 07:45 | 2026-03-28 08:24 | 2.74 νμ | |||
| 2026-03-25 07:12 | 2026-03-27 07:24 | 114.12 νμ | |||
| 2026-03-24 15:45 | 2026-03-24 18:51 | 17.55 νμ | |||
| 2026-03-22 09:21 | 2026-03-22 17:17 | 3.97 νμ | |||
| 2026-03-21 17:10 | 2026-03-21 19:12 | 8.45 νμ | |||
| 2026-03-20 14:21 | 2026-03-21 15:37 | 101.84 νμ | |||
| 2026-03-19 09:37 | 2026-03-19 10:13 | 1.59 νμ | |||
| 2026-03-17 09:26 | 2026-03-17 14:13 | 5.70 νμ | |||
| 2026-03-12 19:49 | 2026-03-13 08:57 | 2.47 νμ | |||
| 2026-03-10 05:55 | 2026-03-12 07:54 | 101.57 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-28 06:25 | Σταμάτησε |
43.85027 / 25.94645
[BG] RUSE
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: -1° |
|
| 2026-03-28 06:24 | ΑΦΙΞΗ |
|
43.85027 / 25.94645
[BG] RUSE
|
Ταχύτητα: 1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-28 05:45 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
43.88189 / 25.99125
CONSTANTA
|
Ταχύτητα: 5.6 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-28 05:33 | Ξεκίνησε |
43.88934 / 25.98122
[RO] GIURGIU
|
Ταχύτητα: 4.3 kn Πορεία: -1° |
|
| 2026-03-27 05:49 | Σταμάτησε |
43.88704 / 25.97665
[RO] GIURGIU
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
|
| 2026-03-27 05:24 | ΑΦΙΞΗ |
|
43.88859 / 25.98954
[RO] GIURGIU
|
Ταχύτητα: 4.9 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-27 04:56 | Ξεκίνησε | --- |
43.89986 / 26.04436
CONSTANTA
|
Ταχύτητα: 5.9 kn Πορεία: 247° |
| 2026-03-26 16:56 | Σταμάτησε | --- |
43.90167 / 26.05333
CONSTANTA
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |
| 2026-03-26 05:04 | Ξεκίνησε | --- |
44.11643 / 27.21578
CONSTANTA
|
Ταχύτητα: 3.6 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-25 16:15 | Σταμάτησε | --- |
44.11863 / 27.22376
CONSTANTA
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |