OFFBEAT
Not available
Current Trip
| Trip Time | 8 h, 35 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 2.06 νμ |
| AVG Speed | 3.8 Κόμβοι |
| MAX Speed | 5.9 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 0 μ |
| AVG Wind | 12.1 knots |
| MAX Wind | 15 knots |
| MIN Temp | 9.4°C / 48.92°F |
| MAX Temp | 16.7°C / 62.06°F |
| Λήψη | 5 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | 0.1 Κόμβοι |
| Πορεία | 206° |
| Περιοχή | North Atlantic Ocean |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 5 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου OFFBEAT είναι στην θαλάσσια περιοχή North Atlantic Ocean με συντεταγμένες 42.24103° / -8.72657°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-26 00:22 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0.1 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι VIGO.
Ο τύπος του πλοίου OFFBEAT (MMSI: 232015308) είναι Not available Πλέει κάτω απο την σημαία [GB] United Kingdom.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου OFFBEAT λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 8.3°C / 46.94°F |
|---|---|
| Wind Speed | 11 knots |
| Direction | 48° NE |
| Pressure | 1022.7 hPa |
| Humidity | 71.2 % |
| Cloud Coverage | 76 % |
Featured Company
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 5 | ||
| 2 | ||
| 1 | ||
| 1 |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-26 00:22 | Εκτός Κάλυψης |
42.24103 / -8.72657
North Atlantic Ocean
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 206.4° |
|
| 2026-03-25 23:37 | Σε Κάλυψη |
42.24105 / -8.72649
North Atlantic Ocean
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 111.4° |
|
| 2026-03-25 22:03 | Εκτός Κάλυψης |
42.24111 / -8.72656
North Atlantic Ocean
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 5.7° |
|
| 2026-03-25 21:44 | Σταμάτησε |
42.24099 / -8.72655
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 240° |
|
| 2026-03-25 21:43 | ΑΦΙΞΗ |
|
42.24099 / -8.72655
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 1.1 kn Πορεία: 147° |
| 2026-03-25 21:09 | Σε Κάλυψη |
42.24598 / -8.74394
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 4.3 kn Πορεία: 15.9° |
|
| 2026-03-25 13:15 | Εκτός Κάλυψης |
42.24332 / -8.74630
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 5.3 kn Πορεία: 268.2° |
|
| 2026-03-25 13:08 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
42.24317 / -8.73736
LAST UPDATE TIME
|
Ταχύτητα: 5.1 kn Πορεία: 263° |
| 2026-03-25 13:00 | Ξεκίνησε |
42.24309 / -8.72468
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 38° |
|
| 2026-03-25 10:04 | Σε Κάλυψη |
42.24103 / -8.72651
North Atlantic Ocean
[ES] VIGO
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 186.5° |