ODEON
Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 7 h, 40 mins |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 0.81 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | --- |
| MAX Speed | --- |
| AVG Wind | 6 knots |
| MAX Wind | 6.3 knots |
| MIN Temp | 5.2°C / 41.36°F |
| MAX Temp | 5.3°C / 41.54°F |
| Βύθισμα | 1.9 μ |
| Λήψη | 2 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου ODEON είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 49.01176° / 12.16654°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-03-31 23:03 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου ODEON (MMSI: 211446830) είναι Cargo Πλέει κάτω απο την σημαία [DE] Germany.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου ODEON λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου ODEON όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 1.9 μέτρα
Weather
| Temperature | 0.2°C / 32.36°F |
|---|---|
| Wind Speed | 2 knots |
| Direction | 311° NW |
| Pressure | 1026.4 hPa |
| Humidity | 89.4 % |
| Cloud Coverage | 67 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-31 13:39 | 2026-03-31 15:25 | 1 h | |
| 2026-03-30 10:42 | 2026-03-31 01:27 | 14 h | |
| 2026-03-29 14:53 | 2026-03-29 15:40 | 46 m | |
| 2026-03-28 07:37 | 2026-03-28 08:21 | 44 m | |
| 2026-03-25 09:49 | 2026-03-25 10:29 | 40 m | |
| 2026-03-24 19:15 | 2026-03-25 04:49 | 9 h | |
| 2026-03-24 14:15 | 2026-03-24 14:55 | 40 m | |
| 2026-03-22 10:29 | 2026-03-22 11:25 | 56 m | |
| 2026-03-21 21:01 | 2026-03-22 06:10 | 9 h | |
| 2026-03-20 20:51 | 2026-03-21 06:21 | 9 h |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 14 | ||
| 11 | ||
| 10 | ||
| 10 | ||
| 9 | ||
| 8 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 03:27 | 2026-03-31 15:39 | 18.37 νμ | |||
| 2026-03-29 17:40 | 2026-03-30 12:42 | 30.57 νμ | |||
| 2026-03-28 09:21 | 2026-03-29 16:53 | 27.86 νμ | |||
| 2026-03-25 11:29 | 2026-03-28 08:37 | 99.88 νμ | |||
| 2026-03-25 05:49 | 2026-03-25 10:49 | 12.94 νμ | |||
| 2026-03-24 15:55 | 2026-03-24 20:15 | 16.94 νμ | |||
| 2026-03-22 12:25 | 2026-03-24 15:15 | 121.47 νμ | |||
| 2026-03-22 07:10 | 2026-03-22 11:29 | 17.03 νμ | |||
| 2026-03-21 07:21 | 2026-03-21 22:01 | 63.04 νμ | |||
| 2026-03-20 08:27 | 2026-03-20 21:51 | 78.12 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-31 15:54 | Σταμάτησε | --- |
49.01176 / 12.16654
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-03-31 15:46 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
49.00996 / 12.17185
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 2.2 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-31 15:32 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
49.01193 / 12.17497
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 3.8 kn Πορεία: 121.3° |
| 2026-03-31 15:25 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
49.01531 / 12.16695
ROTTERDAM
|
Ταχύτητα: 3.6 kn Πορεία: 100.6° |
| 2026-03-31 15:15 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
49.02171 / 12.14625
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: 6.6 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-31 15:11 | Αλλαγή κατάστασης | Default Under way using engine |
49.02291 / 12.13592
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 78.3° |
| 2026-03-31 15:07 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
49.02148 / 12.12396
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: 5.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-31 15:01 | Ξεκίνησε |
49.02219 / 12.11201
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: 5.1 kn Πορεία: -1° |
|
| 2026-03-31 14:51 | Σε Κάλυψη |
49.02148 / 12.12396
North Sea
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: 5.8 kn Πορεία: 78.3° |
|
| 2026-03-31 13:39 | Σταμάτησε |
49.02667 / 12.09581
[DE] REGENSBURG
|
Ταχύτητα: Πορεία: -1° |