LIGHTNING
Other Type
Current Trip
| Trip Time | 2 h, 40 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 12.42 νμ |
| AVG Speed | 5.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 6.1 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 0 μ |
| AVG Wind | 8 knots |
| MAX Wind | 9 knots |
| MIN Temp | 10.7°C / 51.26°F |
| MAX Temp | 12.8°C / 55.04°F |
| Λήψη | 3 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 3 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου LIGHTNING είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 48.83786° / 2.26808°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-02 19:22 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι PARIS.
Ο τύπος του πλοίου LIGHTNING (MMSI: 226003950) είναι Other Type Πλέει κάτω απο την σημαία [FR] France.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου LIGHTNING λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 9.8°C / 49.64°F |
|---|---|
| Wind Speed | 6 knots |
| Direction | 359° N |
| Pressure | 1020.3 hPa |
| Humidity | 70.1 % |
| Cloud Coverage | 69 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-02 19:45 | |||
| 2026-04-02 11:27 | 2026-04-02 17:05 | 5 h | |
| 2026-04-01 16:49 | 2026-04-01 17:05 | 16 m | |
| 2026-03-31 18:48 | 2026-04-01 14:57 | 20 h | |
| 2026-03-31 16:29 | 2026-03-31 17:01 | 31 m | |
| 2026-03-30 18:52 | 2026-03-31 12:25 | 17 h | |
| 2026-03-30 14:25 | 2026-03-30 14:41 | 15 m | |
| 2026-03-29 22:42 | 2026-03-30 12:33 | 13 h | |
| 2026-03-29 20:17 | 2026-03-29 20:49 | 31 m | |
| 2026-03-27 13:21 | 2026-03-29 18:49 | 2 d |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 63 | ||
| 40 | ||
| 7 | ||
| 5 | ||
| 4 | ||
| 3 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 17:05 | 2026-04-02 19:45 | 12.42 νμ | |||
| 2026-04-01 17:05 | 2026-04-02 11:27 | 17.08 νμ | |||
| 2026-04-01 14:57 | 2026-04-01 16:49 | 10.23 νμ | |||
| 2026-03-31 17:01 | 2026-03-31 18:48 | 9.83 νμ | |||
| 2026-03-31 12:25 | 2026-03-31 16:29 | 20.46 νμ | |||
| 2026-03-30 14:41 | 2026-03-30 18:52 | 23.81 νμ | |||
| 2026-03-30 12:33 | 2026-03-30 14:25 | 10.30 νμ | |||
| 2026-03-29 20:49 | 2026-03-29 22:42 | 10.59 νμ | |||
| 2026-03-29 18:49 | 2026-03-29 20:17 | 7.19 νμ | |||
| 2026-03-27 10:25 | 2026-03-27 13:21 | 13.87 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 19:05 | Σε Κάλυψη |
48.83786 / 2.26808
North Sea
[FR] PARIS
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-02 17:48 | Σταμάτησε |
48.83789 / 2.26811
[FR] PARIS
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: -1° |
|
| 2026-04-02 17:45 | ΑΦΙΞΗ |
|
48.83802 / 2.26802
[FR] PARIS
|
Ταχύτητα: 2.4 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 16:53 | Ξεκίνησε | --- |
48.86429 / 2.22842
|
Ταχύτητα: 5.4 kn Πορεία: 196° |
| 2026-04-02 16:45 | Σταμάτησε | --- |
48.87115 / 2.23295
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 16:23 | Εκτός Κάλυψης |
48.88628 / 2.25307
North Sea
|
Ταχύτητα: 6 kn Πορεία: 212.8° |
|
| 2026-04-02 15:57 | Σε Κάλυψη |
48.90544 / 2.29066
North Sea
|
Ταχύτητα: 5.2 kn Πορεία: 231.1° |
|
| 2026-04-02 15:05 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
48.95134 / 2.30596
|
Ταχύτητα: 5 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 14:49 | Ξεκίνησε |
48.94737 / 2.27273
[FR] SAINT GRATIEN
|
Ταχύτητα: 5.3 kn Πορεία: -1° |
|
| 2026-04-02 14:42 | Εκτός Κάλυψης |
48.94337 / 2.27027
North Sea
|
Ταχύτητα: 1.4 kn Πορεία: 56.2° |