KOANTIC
Sailing
Current Trip
| Trip Time | --- |
|---|---|
| Trip Distance | --- |
| AVG Speed | --- |
| MAX Speed | --- |
| Βύθισμα | --- |
| AVG Wind | --- |
| MAX Wind | --- |
| MIN Temp | --- |
| MAX Temp | --- |
| Λήψη | 1 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | 0.1 Κόμβοι |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | Mediterranean Sea - Western Basin |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου KOANTIC είναι στην θαλάσσια περιοχή Mediterranean Sea - Western Basin με συντεταγμένες 43.29388° / 5.36374°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-03 00:22 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0.1 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι MARSEILLE.
Ο τύπος του πλοίου KOANTIC (MMSI: 227707550) είναι Sailing Πλέει κάτω απο την σημαία [FR] France.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου KOANTIC λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 12.1°C / 53.78°F |
|---|---|
| Wind Speed | 20 knots |
| Direction | 335° NNW |
| Pressure | 1010.5 hPa |
| Humidity | 60.5 % |
| Cloud Coverage | --- |
Featured Company
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance |
|---|
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-01 11:40 | Σταμάτησε |
43.29388 / 5.36375
[FR] MARSEILLE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-01 11:14 | ΑΦΙΞΗ |
|
43.29327 / 5.34592
[FR] MARSEILLE
|
Ταχύτητα: 4.2 kn Πορεία: 106° |
| 2026-04-01 10:46 | Σε Κάλυψη |
43.29731 / 5.30462
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 4.2 kn Πορεία: 106° |