HIGHLANDER
Passenger
Current Trip
| Time Travelled | 8 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 8.83 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 10.1 Κόμβοι |
| MAX Speed | 23.1 Κόμβοι |
| AVG Wind | 13.3 knots |
| MAX Wind | 16 knots |
| MIN Temp | 5.4°C / 41.72°F |
| MAX Temp | 6.2°C / 43.16°F |
| Βύθισμα | --- |
| Λήψη | 2025-12-18 12:36 |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | Inner Seas off the West Coast of Scotland |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 2025-12-18 12:36 |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου HIGHLANDER είναι στην θαλάσσια περιοχή Inner Seas off the West Coast of Scotland με συντεταγμένες 58.20291° / -6.38030°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2025-12-18 12:36 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου HIGHLANDER (MMSI: 235097987) είναι Passenger Πλέει κάτω απο την σημαία [GB] United Kingdom.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου HIGHLANDER λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 6.2°C / 43.16°F |
|---|---|
| Wind Speed | 16 knots |
| Direction | 203° SSW |
| Pressure | 1015.2 hPa |
| Humidity | 70.1 % |
| Cloud Coverage | 99 % |
Featured Company
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance |
|---|
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-26 11:27 | Σταμάτησε | --- |
58.20166 / -6.95236
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-26 11:13 | Ξεκίνησε | --- |
58.23234 / -6.91805
|
Ταχύτητα: 5.3 kn Πορεία: 103° |
| 2026-03-26 10:50 | Σταμάτησε | --- |
58.23764 / -6.92912
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: -1° |
| 2026-03-26 06:12 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
58.19957 / -6.94815
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |