ECE
General Cargo
Current Trip
| Time Travelled | 2 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 176.67 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 8.3 Κόμβοι |
| MAX Speed | 12 Κόμβοι |
| AVG Wind | 6.8 knots |
| MAX Wind | 15.3 knots |
| MIN Temp | 9.1°C / 48.38°F |
| MAX Temp | 19.5°C / 67.1°F |
| Βύθισμα | 6.1 μ |
| Λήψη | Τώρα |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | At anchor |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | 247° |
| Περιοχή | Sea of Marmara |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | Τώρα |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου ECE είναι στην θαλάσσια περιοχή Sea of Marmara με συντεταγμένες 40.76642° / 29.63670°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-03 07:59 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου ECE (IMO: 8911413, MMSI: 511101654) είναι General Cargo το οποίο κατασκευάστηκε το 1991 ( 35 χρονων ). Πλέει κάτω απο την σημαία [PW] Palau.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου ECE λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου ECE όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 6.1 μέτρα
Weather
| Temperature | 11.6°C / 52.88°F |
|---|---|
| Wind Speed | 7 knots |
| Direction | 207° SSW |
| Pressure | 1006.7 hPa |
| Humidity | 74 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-25 15:53 | 2026-03-31 20:29 | 6 d | |
| 2026-03-22 10:57 | 2026-03-25 00:41 | 2 d | |
| 2026-03-15 20:46 | 2026-03-19 01:06 | 3 d | |
| 2026-03-13 08:05 | 2026-03-14 18:59 | 1 d | |
| 2026-03-07 22:15 | 2026-03-09 02:50 | 1 d | |
| 2026-03-04 07:50 | 2026-03-06 18:03 | 2 d | |
| 2026-02-17 08:44 | 2026-02-25 02:15 | 7 d |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-25 00:41 | 2026-03-25 15:53 | 125.37 νμ | |||
| 2026-03-19 01:06 | 2026-03-22 10:57 | 205.15 νμ | |||
| 2026-03-14 18:59 | 2026-03-15 20:46 | 178.93 νμ | |||
| 2026-03-09 02:50 | 2026-03-13 08:05 | 439.88 νμ | |||
| 2026-03-06 18:03 | 2026-03-07 22:15 | 206.96 νμ | |||
| 2026-02-25 02:15 | 2026-03-04 07:50 | 727.63 νμ | |||
| 2026-01-24 13:50 | 2026-02-17 08:44 | 1066.33 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-03 06:02 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Default |
40.76557 / 29.63449
TRIZT
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 47° |
| 2026-04-03 05:56 | Αλλαγή κατάστασης | Default At anchor |
40.76548 / 29.63470
TRIZT
|
Ταχύτητα: 0.5 kn Πορεία: 40° |
| 2026-04-03 05:47 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Default |
40.76544 / 29.63499
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 42° |
| 2026-04-03 05:44 | Αλλαγή κατάστασης | Default At anchor |
40.76543 / 29.63499
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 35° |
| 2026-04-03 05:38 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Default |
40.76543 / 29.63498
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 35° |
| 2026-04-03 05:35 | Αλλαγή κατάστασης | Default At anchor |
40.76545 / 29.63503
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 37° |
| 2026-04-03 05:29 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Default |
40.76541 / 29.63512
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 31° |
| 2026-04-03 05:23 | Αλλαγή κατάστασης | Default At anchor |
40.76534 / 29.63514
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 31° |
| 2026-04-03 05:20 | Αλλαγή κατάστασης | At anchor Default |
40.76532 / 29.63516
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 30° |
| 2026-04-03 05:11 | Αλλαγή κατάστασης | Default At anchor |
40.76543 / 29.63520
TRIZT
|
Ταχύτητα: Πορεία: 32° |