DINTEL
Tanker
Current Trip
| Trip Time | 2 h, 27 mins |
|---|---|
| Trip Distance | 11.97 νμ |
| AVG Speed | 6.7 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.4 Κόμβοι |
| Βύθισμα | 2.7 μ |
| AVG Wind | 5.2 knots |
| MAX Wind | 5.8 knots |
| MIN Temp | 2.8°C / 37.04°F |
| MAX Temp | 3.6°C / 38.48°F |
| Λήψη | 1 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Moored |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Sea |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 1 m πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου DINTEL είναι στην θαλάσσια περιοχή North Sea με συντεταγμένες 51.95907° / 5.65324°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-03 09:19 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι και τώρα βρίσκεται στο λιμάνι WAGENINGEN.
Ο τύπος του πλοίου DINTEL (MMSI: 244021929) είναι Tanker Πλέει κάτω απο την σημαία [NL] Netherlands.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου DINTEL λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου DINTEL όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 2.7 μέτρα
Weather
| Temperature | 7.4°C / 45.32°F |
|---|---|
| Wind Speed | 10 knots |
| Direction | 201° SSW |
| Pressure | 1016.4 hPa |
| Humidity | 65.3 % |
| Cloud Coverage | 100 % |
Featured Company
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-04-03 08:11 | |||
| 2026-04-03 05:11 | 2026-04-03 05:44 | 32 m | |
| 2026-03-22 00:10 | 2026-04-03 01:06 | 11 d | |
| 2026-03-21 19:02 | 2026-03-21 19:49 | 47 m | |
| 2026-03-20 14:04 | 2026-03-21 13:08 | 23 h | |
| 2026-03-17 20:36 | 2026-03-20 13:41 | 2 d | |
| 2026-03-17 14:52 | 2026-03-17 15:24 | 32 m | |
| 2026-03-15 23:24 | 2026-03-17 11:23 | 1 d | |
| 2026-03-15 18:13 | 2026-03-15 18:40 | 27 m | |
| 2026-03-14 16:13 | 2026-03-14 16:25 | 12 m |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 28 | ||
| 18 | ||
| 16 | ||
| 15 | ||
| 15 | ||
| 11 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-03 05:44 | 2026-04-03 08:11 | 11.97 νμ | |||
| 2026-04-03 01:06 | 2026-04-03 05:11 | 31.20 νμ | |||
| 2026-03-21 19:49 | 2026-03-22 00:10 | 31.69 νμ | |||
| 2026-03-21 13:08 | 2026-03-21 19:02 | 44.89 νμ | |||
| 2026-03-20 13:41 | 2026-03-20 14:04 | 2.27 νμ | |||
| 2026-03-17 15:24 | 2026-03-17 20:36 | 44.54 νμ | |||
| 2026-03-17 11:23 | 2026-03-17 14:52 | 23.83 νμ | |||
| 2026-03-15 18:40 | 2026-03-15 23:24 | 39.59 νμ | |||
| 2026-03-14 16:25 | 2026-03-15 18:13 | 263.87 νμ | |||
| 2026-03-13 22:49 | 2026-03-14 16:13 | 102.52 νμ |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-03 06:38 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
51.95906 / 5.65328
[NL] WAGENINGEN
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-04-03 06:21 | Σταμάτησε |
51.95904 / 5.65320
[NL] WAGENINGEN
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
|
| 2026-04-03 06:11 | ΑΦΙΞΗ |
|
51.95527 / 5.64959
[NL] WAGENINGEN
|
Ταχύτητα: 2.9 kn Πορεία: 511° |
| 2026-04-03 04:45 | Ξεκίνησε | --- |
51.97675 / 5.41058
WAGENINGEN VARO
|
Ταχύτητα: 3.1 kn Πορεία: 70.9° |
| 2026-04-03 04:24 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Moored |
51.97545 / 5.40437
WAGENINGEN VARO
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-04-03 04:22 | Αλλαγή κατάστασης | Moored Under way using engine |
51.97531 / 5.40386
WAGENINGEN VARO
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-04-03 04:02 | Σταμάτησε | --- |
51.97512 / 5.40347
WAGENINGEN VARO
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-04-03 03:44 | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ |
|
51.97039 / 5.36771
WAGENINGEN VARO
|
Ταχύτητα: 7.4 kn Πορεία: 102.5° |
| 2026-04-03 03:24 | Ξεκίνησε |
51.96687 / 5.32296
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: 4.1 kn Πορεία: 115.6° |
|
| 2026-04-03 03:11 | Σταμάτησε |
51.96777 / 5.31986
[NL] WIJK BIJ DUURSTEDE
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |