CAROUSEL
Pleasure Craft
Current Trip
| Time Travelled | 17 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 100.34 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 6.2 Κόμβοι |
| MAX Speed | 8.5 Κόμβοι |
| AVG Wind | 10.2 knots |
| MAX Wind | 18 knots |
| MIN Temp | 18.5°C / 65.3°F |
| MAX Temp | 27.5°C / 81.5°F |
| Βύθισμα | --- |
| Λήψη | 3 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Default |
| Ταχύτητα | |
| Πορεία | --- |
| Περιοχή | North Atlantic Ocean |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 3 m πριν |
Info
info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου CAROUSEL είναι στην θαλάσσια περιοχή North Atlantic Ocean με συντεταγμένες 27.21076° / -80.25658°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-02 22:30 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 0 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου CAROUSEL (MMSI: 319104100) είναι Pleasure Craft Πλέει κάτω απο την σημαία [KY] Cayman Is.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου CAROUSEL λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 24.1°C / 75.38°F |
|---|---|
| Wind Speed | 13 knots |
| Direction | 122° ESE |
| Pressure | 1020.1 hPa |
| Humidity | 75.6 % |
| Cloud Coverage | 98 % |
Featured Company
Limited time offer - Install a base station receiver to your area and list your company on MyShipTracking Free forever!
Last Port Calls
| Port | Arrival | Departure | Time In Port |
|---|---|---|---|
| 2026-03-13 17:47 | 2026-03-16 08:07 | 2 d |
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 2 | ||
| 2 | ||
| 1 |
Last Trips
| Origin | Departure | Destination | Arrival | Distance |
|---|
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03-28 14:39 | Σε Κάλυψη |
27.21061 / -80.25661
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: Πορεία: 312.9° |
|
| 2026-03-26 18:51 | Εκτός Κάλυψης |
27.21071 / -80.25663
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: Πορεία: 267° |
|
| 2026-03-26 18:27 | Σε Κάλυψη |
27.21071 / -80.25661
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: Πορεία: 279° |
|
| 2026-03-25 15:28 | Εκτός Κάλυψης |
27.21023 / -80.23472
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 5 kn Πορεία: 258.5° |
|
| 2026-03-25 14:32 | Σε Κάλυψη |
27.16562 / -80.18578
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 6.1 kn Πορεία: 248.3° |
|
| 2026-03-24 18:52 | Εκτός Κάλυψης |
27.21308 / -80.19746
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 208.1° |
|
| 2026-03-24 16:36 | Σταμάτησε | --- |
27.21330 / -80.19728
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 511° |
| 2026-03-24 16:33 | Σε Κάλυψη |
27.21304 / -80.19720
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 1.1 kn Πορεία: 262.5° |
|
| 2026-03-24 14:05 | Εκτός Κάλυψης |
27.39729 / -80.28880
North Atlantic Ocean
|
Ταχύτητα: 4.7 kn Πορεία: 217.9° |