ARGOS
Tug
Current Trip
ARGOS is out of coverage. Learn how you can join the community and extend the coverage to your area by clicking here!
| Time Travelled | 8 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 56.65 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 5 Κόμβοι |
| MAX Speed | 7.7 Κόμβοι |
| AVG Wind | 16.5 knots |
| MAX Wind | 23.5 knots |
| MIN Temp | 7.8°C / 46.04°F |
| MAX Temp | 17.8°C / 64.04°F |
| Βύθισμα | 0 μ |
| Λήψη | 16 h, 33 m πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Restricted manoeuverability |
| Ταχύτητα | 3 Κόμβοι |
| Πορεία | 239.3° |
| Περιοχή | Mediterranean Sea - Western Basin |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 16 h, 33 m πριν |
Info
info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου ARGOS είναι στην θαλάσσια περιοχή Mediterranean Sea - Western Basin με συντεταγμένες 43.53460° / 3.91861°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-04-02 12:12 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 3 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου ARGOS (MMSI: 227010180) είναι Tug Πλέει κάτω απο την σημαία [FR] France.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου ARGOS λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Weather
| Temperature | 18°C / 64.4°F |
|---|---|
| Wind Speed | 16 knots |
| Direction | 338° NNW |
| Pressure | 1010.7 hPa |
| Humidity | 27.6 % |
| Cloud Coverage | 1 % |
Featured Company
Limited time offer - Install a base station receiver to your area and list your company on MyShipTracking Free forever!
Most Visited Ports (Last year)
| Port | Arrivals | |
|---|---|---|
| 19 |
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-04-02 13:53 | Σταμάτησε | --- |
43.46683 / 3.82040
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 12:18 | Αλλαγή κατάστασης | Default Restricted manoeuverability |
43.53100 / 3.91173
|
Ταχύτητα: 3 kn Πορεία: 239.3° |
| 2026-04-02 12:18 | Ξεκίνησε | --- |
43.53100 / 3.91173
|
Ταχύτητα: 3.9 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 12:12 | Εκτός Κάλυψης |
43.53460 / 3.91861
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 3 kn Πορεία: 239.3° |
|
| 2026-04-02 09:30 | Σταμάτησε | --- |
43.53596 / 3.92380
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 511° |
| 2026-04-02 09:26 | Αλλαγή κατάστασης | Restricted manoeuverability Default |
43.53496 / 3.91947
|
Ταχύτητα: 4.3 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 09:25 | Αλλαγή κατάστασης | Default Restricted manoeuverability |
43.53460 / 3.91864
|
Ταχύτητα: Πορεία: 511° |
| 2026-04-02 09:25 | Ξεκίνησε | --- |
43.53460 / 3.91864
|
Ταχύτητα: 4.3 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 09:15 | Αλλαγή κατάστασης | Restricted manoeuverability Default |
43.53226 / 3.91411
|
Ταχύτητα: 3.6 kn Πορεία: -1° |
| 2026-04-02 09:15 | Σε Κάλυψη |
43.53228 / 3.91421
Mediterranean Sea - Western Basin
|
Ταχύτητα: 1.8 kn Πορεία: 62.7° |