NILOFAR DARYA
Tug
Current Trip
| Time Travelled | 25 days |
|---|---|
| Remaining Time | --- |
| Distance Travelled | 213.62 νμ |
| Remaining Distance | --- |
| AVG Speed | 6.4 Κόμβοι |
| MAX Speed | 6.4 Κόμβοι |
| AVG Wind | 10.7 knots |
| MAX Wind | 24.3 knots |
| MIN Temp | 23.8°C / 74.84°F |
| MAX Temp | 30.4°C / 86.72°F |
| Βύθισμα | 3.1 μ |
| Λήψη | 5 d πριν |
Current Position
| Γ.Μήκος | --- |
|---|---|
| Γ.Πλάτος | --- |
| Κατάσταση | Under way using engine |
| Ταχύτητα | 22.5 Κόμβοι |
| Πορεία | 133° |
| Περιοχή | Persian Gulf |
| Σταθμός AIS | T-AIS |
| Λήψη | 5 d πριν |
Info
Information
Η τρέχουσα θέση του πλοίου NILOFAR DARYA είναι στην θαλάσσια περιοχή Persian Gulf με συντεταγμένες 26.69647° / 53.15080°. Η θέση του πλοίου καταγράφηκε στις 2026-05-11 09:29 απο τους σταθμούς λήψης της εφαρμογής. Η ταχύτητα του πλοίου είναι 22.5 Κόμβοι
Ο τύπος του πλοίου NILOFAR DARYA (IMO: 9481142, MMSI: 677030100) είναι Tug Πλέει κάτω απο την σημαία [TZ] Tanzania.
Σε αυτή την σελίδα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες σχετικά με την τρέχουσα θέση του πλοίου, τις προηγούμενες διαδρομές του καθώς και άλλα δεδομένα. Σε περίπτωση που το πλοίο βρίσκεται εκτός κάλυψης εμφανίζεται το τελευταίο καταγεγραμμένο στίγμα
Η θέση του πλοίου NILOFAR DARYA λήφθηκε απο το σύστημα AIS. To myshiptracking.com δεν φέρει καμία ευθύνη για την εγκυρότητα των δεδομένων.
Το τρέχων βύθισμα του πλοίου NILOFAR DARYA όπως καταγράφηκε απο το AIS είναι 3.1 μέτρα
Weather
| Temperature | 26.7°C / 80.06°F |
|---|---|
| Wind Speed | 13 knots |
| Direction | 129° SE |
| Pressure | 1000.9 hPa |
| Humidity | 77.8 % |
| Cloud Coverage | 3 % |
Featured Company
Events
| Ώρα | Συμβάν | Λεπτομέρειες | Θέση / Προορισμός | Πληροφορίες |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-16 23:57 | Σταμάτησε | --- |
26.30608 / 52.55670
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: Πορεία: 268° |
| 2026-05-16 22:15 | Σταμάτησε | --- |
26.30598 / 52.55693
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 0.1 kn Πορεία: 106° |
| 2026-05-16 06:27 | Σταμάτησε | --- |
26.30538 / 52.55853
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 0.2 kn Πορεία: 101° |
| 2026-05-16 05:25 | Ξεκίνησε | --- |
26.41268 / 52.50978
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 7.7 kn Πορεία: 154° |
| 2026-05-15 23:31 | Σταμάτησε | --- |
26.41572 / 52.50714
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 50° |
| 2026-05-15 04:42 | Σταμάτησε | --- |
26.41696 / 52.50629
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 131° |
| 2026-05-14 21:23 | Σταμάτησε | --- |
26.41663 / 52.50602
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 0.3 kn Πορεία: 130° |
| 2026-05-11 09:29 | Εκτός Κάλυψης |
26.69647 / 53.15080
Persian Gulf
|
Ταχύτητα: 22.5 kn Πορεία: 133° |
|
| 2026-05-11 09:20 | Αλλαγή κατάστασης | Under way using engine Default |
26.70273 / 53.15992
LAVAN IS.
|
Ταχύτητα: 5.9 kn Πορεία: 256° |
| 2026-05-11 09:19 | Σε Κάλυψη |
26.70124 / 53.15510
Persian Gulf
|
Ταχύτητα: 5.4 kn Πορεία: 249.2° |